про школу, про цінності… про все

За посиланням нижче розташовано презентацію про простір дій – Віконце, його засновницю Маву Кім, цінності, ідеї і про все, що важливо …

Презентация від Мава Кім
(у PDF форматі, для зручності проглядання на різних платформах)

Проект сімейної школи “Віконце”

про віконце
про віконце

Що таке сімейна школа?

Широке поширення сьогодні набуває рух так званого «хоумскулінга».

Хоумскуллер – дитина, батьки якої відмовляються від традиційних методів навчання і беруть на себе відповідальність за самостійну організацію навчального процесу. Основне завдання батьків хоумскуллера – організація навчального процесу таким чином, щоб він був максимально спрямованим на розкриття та врахування здібностей, особливостей і потенціалу власне їх дитини, і включав в себе ряд різноманітних активностей, які дозволять здійснити їм це завдання.

В рамках хоумскулллінга батьки також мають можливість проводити прийнятну особисто для них політику виховання, яка, в свою чергу, не вступає в протиріччя з іншими учасниками навчального процесу, так як вони виступають єдиними його ватажками.

Але оскільки формат такого підприємства передбачає вкладення значних часових і матеріальних ресурсів, а також не враховує необхідний для дитини процес соціалізації і набуття комунікаційних навичок, для більшої зручності прихильники хоумскулінга вдаються до об’єднання з однодумцями, утворюючи сімейні школи. У свою чергу завданням сімейної школи є організація оптимального середовища, в якій група дітей буде мати можливість з урахуванням максимуму їх особистих схильностей, а також запиту батьків, освоювати навчальну програму, особливості якої обумовлюються на батьківських зборах, а форма і розробка лягає на спеціаліста.

Специфіка даної організації навчального процесу проявляється в тому, що перш ніж приступити до його початку, батьки повинні максимально узгодити цінності і порядок його протікання, обговорити власні побажання щодо порядку проведення навчального процесу, а також свою поведінку при виникненні спірних або конфліктних ситуацій з дітьми; обумовити ступінь залученості батьків в навчальний процес і міру відповідальності всіх його учасників за розвиток і успіхи дітей. Тільки таким чином школа зможе по максимуму досягти свого завдання і не просто «укрити» своїх учнів від державної системи, а й запропонувати гідну плідну альтернативу, яка не тільки використовує новітні напрацювання навчання і виховання, але і враховує особисті побажання всіх учасників, спочатку створюється « від конкретних дітей »та« для конкретних дітей », дозволяючи їм вирости щасливими, повноцінними і яскравими особистостями.

Таким чином, в рамках створення проекту сімейної школи “Віконце”, ми розробимо авторську концепцію школи з урахуванням побажань всіх учасників батьків, проаналізуємо особливості учнів майбутньої школи і запропонуємо оптимальний варіант навчальної програми, яка задовольнить наші побажання.

Контактна інформація
телефон +38 099 233 08 09

email: nashevikontse@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/vikoncespace/

адреса: ЖК Софія, Амосова 10, ДЦ Апельсинка